Hakkımızda

Julyen, kendi ürettiğimiz mahsullerle beslenen, veteriner hekim kontrolünde islami şartlara uygun kesilen hayvanlarımızın etlerine kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir platformdur.

Etler usulüne uygun soğuk ortamında koruyucu atmosfer paketleme veya vakum paketleme yöntemiyle hazırlandığından tazeliğini korur.

Et hassas bir ürün olduğundan sizlerle aramıza kimseyi sokmamak ve ürünümüzün kalitesinden emin olmak adına soğuk zinciri (0 +4) bozmuyoruz. Siparişlerinizi kendi soğutuculu araçlarımızla kapınıza kadar getiriyoruz.

Julyen’den alınan her çeşit et, şarküteri ürünü, olgunlaştırılmış (Dry Aged) et pişmeye hazırdır. Buzdolabınızda (0 +4˚C) 5 gün dondurmadan veya buzluğunuzda (-18˚C) 3-6 ay muhafaza edebilirsiniz.

Nasıl pişireceğinizi yakında buradan izleyebilirsiniz.

Etlerimizin yemeklerinizde aromatik ve taze bir tat bıraktığını göreceksiniz.

Aylarca emek verip toprağı ekip biçerek elde ettiğimiz mahsüllerle beslenen danalarımız tüketicinin ihtiyacını karşılamak üzere kesimhaneye yönlendirilir.

Etlerimiz kesim işleminden sonra 24-48 saat dinlendirilir.

Dinlendirme sonrası işlenir, paketlenir ve yola çıkar, müşterilerimize dondurulmadan teslim edilir.

Tüm lezzetin sırrı işte bu yoğun çabadan gelir.

Bir müşteri olarak size hizmet etmeyi ve mutfağınızda mucizeler yaratmanıza yardımcı olmayı dört gözle bekliyoruz.

Menü

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsaymaktayız.
Tamam