Teslimat ve İade Şartları

Siparişimin teslimatı nasıl yapılacak?

Ürün teslimatlarımız, aksi belirtilmedikçe kendi araç ve kendi personelimiz ile soğuk zincir kurallarına uygun şekilde  teslimat takviminde belirtmiş olduğumuz gün ve saatlere kapınıza kadar teslim edilecektir.

Siparişim ne kadar sürede elime ulaşır?

Siparişleriniz teslimatı eğer teslimat takvimine uygun ise teslimat günü içerisinde teslimat saatlerimiz arasında elinizde olacaktır.

Yurt dışına sipariş gönderiyor musunuz?

Siparişler sadece Türkiye sınırları içerisinde yer alan teslimat takvimine ugun adreslere gönderilmektedir. Özel ürün siparişi için bizimle ayrıca iletişime geçebilirsiniz.

Siparişlerimde ne kadar teslimat ücreti ödeyeceğim?

Minimum sipariş tutarı 150 TL dir. Bununla birlikte her sipariş için takvimde bulunan sipariş/teslimat ücreti skalasından öğrenebilirsiniz.

Sipariş takibini nasıl yapabilirim?

Üye girişi yaptıktan sonra ana sayfada bulunan ”Sipariş Takip” bölümüne tıklayarak açılan sayfada ”Siparişlerim” bölümünden güncel tüm siparişlerinizin durumunu kontrol edebilirsiniz. Siparişiniz teslimat için yola çıktığında tarafınıza mail/SMS yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi teslim aldığınızda kargo paketinde yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka teslimat görevlisinin yanında kontrol etmelisiniz. Teslimat yetkilisi, teslim edilen pakette veya içeriğinde bir problem olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda ürünü teslim almamanız ve teslimat yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi ve iade sürecinde işlemlerinde işinizi kolaylaştıracaktır.

Keyifli alışverişler dileriz.

siparis@julyen.com.tr

Menü

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsaymaktayız.
Tamam